מסלולי טיולים

למטיילים התיירותים נציע טעימות מהמסלול היהודי ומהמסלול הפולני של הערים ורשה וקרקוב.
לצד המקומות המתויירים ביותר בפולין, נציע גם טיולים שונים במקומות פחות מתויירים ופחות מוכרים. ממש כמו להיות פולני בפולין.

במהלך הטיולים נשלב עצירות מתוקות בבתי קפה מיוחדים ונמליץ על מסעדות עם אוכל מקומי, אותנטי ומשובח ועל מקומות בילוי מעניינים ומרכזי קניות מומלצים.

ורשה פולין.jpeg
קרקוב פולין.jpeg

מטיילים בוורשה | מסלול יהודי ומסלול פולני

​ורשה בירת פולין והעיר הגדולה ביותר בה, נחשבה לאחת הערים היפות והמיוחדות באירופה, לפני מלחמת העולם השנייה. העיר נהרסה במהלך המלחמה, אך מיד עם סיומה, נבנתה מחדש ע”י תושביה. כיום, ורשה נחשבת כבירת החינוך והתרבות (לא סתם נאמר “חינוך פולני”), היא עיר מתויירת מאוד וניתן ליהנות בה ממבחר של מופעי תרבות, מסעדות טובות ואזורי שופינג.
הסיורים בוורשה מתחלקים לשניים: המסלול היהודי והמסלול הפולני.

מטיילים בקרקוב | מסלול יהודי ומסלול פולני

קרקוב, עיר יפהפייה, השנייה בגודלה בפולין נבנתה על גדות נהר ויסטולה (Vistula). היא עשירה במבנים היסטוריים ושימשה כמקום מושבם של מלכי פולין.
קרקוב מושכת אליה תיירים רבים שבאים ליהנות מחיי הלילה התוססים שלה כמו גם ממבניה ההיסטוריים המיוחדים או מחנויות האופנה הרבות שבה.
הסיורים בקרקוב מתחלקים לשניים: המסלול היהודי והמסלול הפולני.

מושינה-פולין.jpg

לא כמו כולם | המיטב של פולין

​​במיטב של פולין מככבות ערים נוספות שמזמינות אתכם ללמוד על היסטוריה יהודית עשירה ומגוונת בטבע, אטרקציות וקניות.
טיול בעריה היפות של פולין מבטיח הנאה לכולם, בין אם אתם חובבי תרבות והיסטוריה ובין אם אתם אוהבי יערות יפהפיים או ספורט ימי. כמובן שגם המחירים בפולין מתאימים לכל כיס. 
זה רק על קצה המזלג, ישנם מקומות מומלצים לטיולים חווייתיים ומעניינים בפולין.​